RC1210FR-0710K2L
MFR.Part #
RC1210FR-0710K2L
JLCPCB Part #
C874670
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS