RC1206JR-7W750RL
MFR.Part #
RC1206JR-7W750RL
JLCPCB Part #
C6263520
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS