RC1206JR-7W20KL
MFR.Part #
RC1206JR-7W20KL
JLCPCB Part #
C6965635
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS