RC1206JR-7W1K3L
MFR.Part #
RC1206JR-7W1K3L
JLCPCB Part #
C20164388
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS