RC1206JR-139K1L
MFR.Part #
RC1206JR-139K1L
JLCPCB Part #
C7038677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS