RC1206JR-134K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-134K7L
JLCPCB Part #
C4284588
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS