RC1206JR-1336RL
MFR.Part #
RC1206JR-1336RL
JLCPCB Part #
C20164365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS