RC1206JR-1315KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-1315KL
JLCPCB Part #
C6165450
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS