RC1206JR-0791KP
MFR.Part #
RC1206JR-0791KP
JLCPCB Part #
C6757702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS