RC1206JR-07910KP
MFR.Part #
RC1206JR-07910KP
JLCPCB Part #
C6757700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS