RC1206JR-0782KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206JR-0782KL
JLCPCB Part #
C137111
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS