RC1206JR-076K2L
MFR.Part #
RC1206JR-076K2L
JLCPCB Part #
C137121
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS