RC1206JR-0768KP
MFR.Part #
RC1206JR-0768KP
JLCPCB Part #
C7276583
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS