RC1206JR-0768KL
MFR.Part #
RC1206JR-0768KL
JLCPCB Part #
C137123
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS