RC1206JR-075R1P
MFR.Part #
RC1206JR-075R1P
JLCPCB Part #
C7336675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS