RC1206JR-07510RL
MFR.Part #
RC1206JR-07510RL
JLCPCB Part #
C137134
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS