RC1206JR-0743KP
MFR.Part #
RC1206JR-0743KP
JLCPCB Part #
C6379064
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS