RC1206JR-07430KP
MFR.Part #
RC1206JR-07430KP
JLCPCB Part #
C5842978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS