RC1206JR-073R9P
MFR.Part #
RC1206JR-073R9P
JLCPCB Part #
C7038650
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS