RC1206JR-0739RP
MFR.Part #
RC1206JR-0739RP
JLCPCB Part #
C7336663
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS