RC1206JR-0739KP
MFR.Part #
RC1206JR-0739KP
JLCPCB Part #
C6965575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS