RC1206JR-07360RP
MFR.Part #
RC1206JR-07360RP
JLCPCB Part #
C7336659
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS