RC1206JR-072R2L
MFR.Part #
RC1206JR-072R2L
JLCPCB Part #
C137161
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS