RC1206JR-072K2L
MFR.Part #
RC1206JR-072K2L
JLCPCB Part #
C137167
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS