RC1206JR-0722RP
MFR.Part #
RC1206JR-0722RP
JLCPCB Part #
C7276566
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS