RC1206JR-0722KP
MFR.Part #
RC1206JR-0722KP
JLCPCB Part #
C7038646
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS