RC1206JR-071R2P
MFR.Part #
RC1206JR-071R2P
JLCPCB Part #
C6165426
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS