RC1206JR-071M8L
MFR.Part #
RC1206JR-071M8L
JLCPCB Part #
C488603
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS