RC1206JR-071K8L
MFR.Part #
RC1206JR-071K8L
JLCPCB Part #
C137188
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS