RC1206JR-07180RP
MFR.Part #
RC1206JR-07180RP
JLCPCB Part #
C7038644
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS