RC1206JR-07180KL
MFR.Part #
RC1206JR-07180KL
JLCPCB Part #
C137194
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS