RC1206JR-07150KL
MFR.Part #
RC1206JR-07150KL
JLCPCB Part #
C136565
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS