RC1206JR-07110RP
MFR.Part #
RC1206JR-07110RP
JLCPCB Part #
C6757676
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS