RC1206JR-07100RP
MFR.Part #
RC1206JR-07100RP
JLCPCB Part #
C7276562
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS