RC1206FR-7W49R9L
MFR.Part #
RC1206FR-7W49R9L
JLCPCB Part #
C5720915
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS