RC1206FR-7W2K49L
MFR.Part #
RC1206FR-7W2K49L
JLCPCB Part #
C6263440
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS