RC1206FR-7W1R5L
MFR.Part #
RC1206FR-7W1R5L
JLCPCB Part #
C137217
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS