RC1206FR-7W1R3L
MFR.Part #
RC1206FR-7W1R3L
JLCPCB Part #
C6263424
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS