RC1206FR-7W180KL
MFR.Part #
RC1206FR-7W180KL
JLCPCB Part #
C6379036
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS