RC1206FR-7W11K3L
MFR.Part #
RC1206FR-7W11K3L
JLCPCB Part #
C7038604
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS