RC1206FR-138K45L
MFR.Part #
RC1206FR-138K45L
JLCPCB Part #
C6165361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS