RC1206FR-13750KL
MFR.Part #
RC1206FR-13750KL
JLCPCB Part #
C6165355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS