RC1206FR-135K11L
MFR.Part #
RC1206FR-135K11L
JLCPCB Part #
C5720836
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS