RC1206FR-1354R9L
MFR.Part #
RC1206FR-1354R9L
JLCPCB Part #
C7038582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS