RC1206FR-1333R2L
MFR.Part #
RC1206FR-1333R2L
JLCPCB Part #
C7038566
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS