RC1206FR-1324KL
MFR.Part #
RC1206FR-1324KL
JLCPCB Part #
C6378962
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS