RC1206FR-13191KL
MFR.Part #
RC1206FR-13191KL
JLCPCB Part #
C6965451
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS