RC1206FR-13182KL
MFR.Part #
RC1206FR-13182KL
JLCPCB Part #
C6263359
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS