RC1206FR-13178RL
MFR.Part #
RC1206FR-13178RL
JLCPCB Part #
C6757537
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS