RC1206FR-13165RL
MFR.Part #
RC1206FR-13165RL
JLCPCB Part #
C6378941
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS